KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Emaljmålning 17277135

nr 1727 7135

Stig Ghylfe

(1925-2000), Sverige

Emaljmålning, Signerad, daterad - 82,16x16, största mått: 30x30 cm, oramad

Stig Ghylfe, svensk bildkonstnär född 1925, död 2000.

Utrop:

500 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:10:20

Stig Ghylfe

Läs mer om Stig Ghylfe